Dva majstora, dva gola za rušenje Alkmara! (VIDEO)
451
6
Oumaru i Živković postigli golove možda i vredne proleća u Evropi
Fudbaleri Partizana su golovima Abuabaka Oumaru i Andrije Živkovića napravili veliki preokret i došli nadomak proleća u Evropi.
Preporučujemo
Đoković i Cicipas propustili tri set lopte i izgubili taj-brejk, sada su daleko od četvrtfinala Indijan Velsa!
Jeziva ispovest olimpijske šampionke: "Silovali me dve nedelje pre osvajanja zlata, pas mi je spasio život"
Golovima koji će se prepričavati.
Gubili su crno-beli 1:0 početkom drugog poluvremena, ali je Abubakar Oumaru odličnim golom izjednačio u 65. minutu.
Centrirao je Ninković, a Oumaru je samo spustio u mrežu glavom, odigravši zatim simpatičan ples u blizini domaćih navijača.
Zlatni orlić i najbolji igrač Partizana Andrija Živković veliku radost je doneo pogotkom na asistenciju Abubakara u poslednjim minutima meča.
Pogledajte video:
(Telegraf.rs)