ОVO NIJEDAN GOLMAN SVETA NE BI ODBRANIO: Srbi urnisali Mančester junajted (VIDEO)

Teška situacija za ''Crvene đavole'' na Britanija stadionu, kojoj su kumovali golovi fudbalera srpskog porekla

Luj Van Gal bi u paketiću ispod jelke na ''Boksing dej'' mogao da dobije kovertu sa otkazom. Trener Junajteda se nalazi pred teškom situacijom već posle prvog poluvremena na Britanija Stadionu, gde Mančester junajted gubi od Stouka sa 2:0.

Oba gola postigli u igrači srpskog porekla, Bojan Krkić i Marko Arnautović, koji, doduše igraju za druge reprezentacije i imaju njihova državljanstva. Krkić je u 19. minutu iskoristio katastrofalnu grešku Memfisa Depaja, koji je poklonio loptu Glenu Džonsonu pred svojim golom. Beku Stouka nije bilo teško da asitira Krkiću na peterac, a on je lako plasirao u mrežu iz povoljne situacije.

Već u 26. minutu bilo je 2:0 na semaforu. Sevnula je prava bomba Marka Arnautovića koji je pocepao mrežu Davida De Hee. Slobodan udarac je izveo Bojan Krkić sa oko 20 metara, ali je lopta pogodila živi zid. Na nesreću navijača Junajteda, ona se odbila do Arnautovića, koji je šutnuo iz sve snage sa oko 25 metara i zakucao loptu u gol.