NOVA MAJSTORIJA RIKARDINJA: Portugalac je osramotio i Španca, Arena mu se klanjala (VIDEO)

Ipak, Portugalija je završila učešće na EP

Rikardinjo je verovatno najbolji futsaler Evrope, ali ne može sam! Postigao je još jedan fenomenalan gol, ali je Portugalija poražena od Španije u četvrtfinalu sa 6:2.

Čini se da je sve bilo rešeno nakon prvog poluvremena kada su Španci imali prednost od 3:0.

Portugalija nije imala snage da preokrene rezultat, ali Rikardinjo jeste za novi neverovatan potez i pogodak za 4:2 u 25. minutu.

Dovoljno za preokret, ali je Furija kontranapadima dala još dva gola. Koliko publika u Beogradu ceni Rikardinja pokazuje i činjenica da ga je cela hala pozdravila pre meča.