Osam golova za filijalu! Partizan pobedio Teleoptik!

Crno-beli odigrali dva paralelna trening meča sa svojom filijalom Teleoptikom

Fudbaleri Partizana iskoristili su subotnje pre podne nakon povratka sa priprema iz Nikozije, da umesto treninga odigraju zatvoreni trening meč sa Teleoptikom.

To je i odrađeno, i to na taj način, što su svi igrači u takmičarskom pogonu odigrali podeljeni u dva ravnopravna tima na dva terena protiv dve selekcije Teleoptika.

Prvo poluvreme jedan tim je igrao protiv jedne selekcije mlađeg brata, da bi drugo poluvreme samo zamenili protivnike.

Obe utakmice su dobili fudbaleri Partizana – prvu sa 5:2 (1:0) uz golove Mihajlovića 2, Božinova, Fofane i Brašanaca, dok je za Teleoptik oba gola postigao Miloš Zjača (1997).

I u drugom meču su pobedili crno-beli, a rezultat je bio 3:0 (2:0), a strelci su bili: Birmančević, Vlahović i Golubović.