O njihovim veslima sanjaju žene: Osvojili medalju, a svim im zure u međunožje
Čevorica Australijanaca imaju čime da se pohvale, a to nije samo srebro u Riju
Kvartet australijskih veslača na Olimpijskim igrama u Riju privukao je veliku pažnju medija i javnosti, posebno ženskog dela, ali ne zbog osvojene srebrne medelje, što samo po sebi jeste vrhunsko dostignuće, već iz nekog potpuno drugog razloga.
Preporučujemo
Istorijska bruka Denvera o kojoj će se pričati, Jokić odigrao maestralno, Srbin nije mogao da spreči poniženje
Britanka dobila nagradu ispred Angeline Topić, oboren rekord posle 24 godine
Pogledajte pažljivo fotografiju i sve će vam se reći samo...
Primetili ste šta "nije u redu"?
Karsten Forsterling, Aleksander Belonogof, Kameron Girdlston i Džejms Mekre, ne samo da su sjajni takmičari, već su i prilično obdareni, što nikome nije promaklo, pa je fotografija ove četvorice sa "budžama" u predelu međunožja, počela da kruži internetom.
Za razliku od većine takmičara u veslanju koji uglavnom imaju tamnije dezene donjeg dela opreme, Australijancima je taj deo takmičarskog odela u svetlo zelenoj boji i kao takav još više ističe muške atribute.
(Telegraf.rs)