Čim su primile medalju, košarkašice otišle da bodre vaterpoliste!
0
4
Od početka do kraja Igara, one pokazuju pravi olimpijski, timski duh
Kao što su najavile posle osvajanja bronzane medalje, košarkašice Srbije stigle su da pruže podršku vaterpolistima.
Preporučujemo
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda
Selektor Gane besan na sudije: "Da li VAR uopšte radi? Otišli su da popiju kafu?"
Na početku drugog poluvremena velikog finala u Riju protiv Hrvatske, izabranice Marine Maljković stigle su na tribine plivališta.
Košarkašice su pobedile selekciju Francuske sa 70:63.
Izabranice Marine Maljković donele su srpskom olimpijskom timu osmu medalju na Igrama u Riju i još jednom obradovale Srbiju, nakon što su se prošle godine popele na krov Evrope, pobedom u finalu baš protiv Francuske.
(Telegraf.rs)