Jokanović izbacio premijerligaša, bruka ekipe koja je za vikend pobedila Liverpul

Srpski trener predvodio Fulam do trijumfa nad Midlzbrom

Ekipa Fulama, koju sa klupe predvodi srpski trener Slaviša Jokanović, eliminisala je Midlzbro u okviru Liga Kupa Engleske, posle produžetka, rezultatom 2:1.

Strelac pobedonosnog gola u dodatnom vremenu bio je Kristensen i tako potpuno preokrenuo tok meča u korist "Kotadžersa" koji su od 8. minuta bili u rezultatskom deficitu.

U četiri meča odigrana u sredu najveće iznenađenje priredio je četvrtoligaš Akrington pobedom nad premijerligašem Barnlijem rezultatom 1:0.

I taj duel odlučen je tek posle produžetaka, i to u 120. minutu, kada je Pirson postigao jedini gol na utakmici protiv ekipe koja je pre samo nekoliko dana savladala Liverpul u okviru Premijer lige 2:0.

Bornmut i Sanderlend takođe su se mučili, ali su prošli dalje.

"Crne mačke" su tek u drugom delu drugog poluvremena slomile otpor Šruzberija (1:0), dok je Bornmut upisao "tesnu" pobedu u gostima protiv Morekamba (2:1).