NOVA TUČA NAVIJAČA: 1000 Delija krenulo sa Senjaka, a onda je kod Prokopa nastao haos sa Grobarima!
Oko 1000 navijača Zvezde sa Senjaka krenulo je ka stadionu u Humskoj, gde su se usput kod Prokopa sukobili sa Grobarima, a zatim i sa policijom
Uoči 152. fudbalskog vecitog derbija između Partizana i Crvene zvezde došlo je do nove tuče, kod železnicke stanice Prokop, a potom i do sukoba sa policijom.
Preporučujemo
Evo u kojoj grupi bi Srbija bila izvučena da igra baraž za SP, Albanija je imala ludu sreću, a tek tzv. Kosovo
Kevin Panter besan na navijače Zvezde, pojasnio srednji prst i sukob sa navijačima: "Svi znaju šta mi viču..."
Kako javlja reporter Tanjuga, grupa od skoro 1.000 navijaca Crvene zvezde kreće se od Senjaka, gde se tradicionalno okupljaju, prema stadionu Partizana, prvo je došlo do sukoba sa pristalicama crno-belih, a zatim i sa policijom, koja je intervenisala u želji da razdvoji "zaraćene strane".
>>> (UŽIVO) 152. VEČITI DERBI: Ekstremno hrabar potez Grofa, Partizan sa dva špica (SASTAVI)
Navijači su prema policii bacili baklje.
Prethodno, došlo je do sukoba na Novom Beogradu, kada je grupa od 10 navijaca nasrnula na jednog, po izlasku iz tramvaja.
Utakmica između Partizana i Zvezde igra se na stadionu u Humskoj i počinje u 18 sati.
(Telegraf.rs)