Nojer se narugao Arsenalu!
9
0
Golman Bajerna razljutio Engleze
Manuel Nojer je samo jedan u nizu ljudi koji su pecnuli Arsenal zbog teškog poraza koji su Tobdžije preptrpele u 1/8 finala Lige šampiona.
Preporučujemo
Ovako izgleda tabela grupe gde je Bosna i Hercegovina na Mundijalu: Od ovih mečeva zavisi prolaz u nokaut fazu
BiH dobila Katar i došla na korak do nokaut faze Mundijala: Alajbegović je budućnost svetskog fudbala!
Golman Bajerna je Engleze indirektno prozvao engleski klub, dan nakon što su Bavarci odigrali 1:1 sa Hertom.
- Nakon odmora u sredu, juče je ponovo bio težak dan na poslu - napisao je Nojer u nedelju.
S obzirom na rezultat za Nojera i društvo će i revanš verovatno biti odmor.
Podsetimo, Bajern je i putem zvaničnog Tviter naloga ''dosolio ranu'' navijačima Arsenala.
(Telegraf.rs)