Sautempton slavi Tadića, Grujić video preokret Liverpula, Siti se poigrao sa Halom! (VIDEO)

Tadić preneo reprezentativnu formu u klub

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Hal sa 3:1, dok je Liverpul preokrenuo na gostovanju Stouku sa 2:1.

Građani su sve rešili u rasponu od 31. do 64. minuta, a u 85. minutu utešni pogodak dao je Ranokija. Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč, kao i Lazar Marković, dok je bivši igrač Crvene zvezde Evandro dobio žuti karton u prvom poluvremenu.

Stouk je priredio neprijatno iznenađenje Liverpulu golom pred kraj poluvremena, a Kutinjo i Firmino su sve rešili za dva minuta, dok Marko Grujić nije dobio priliku da učestvuje, i dalje je na klupi nakon oporavka od povrede. Dušan Tadić je jednom asistencijom odlučio meč i doneo pobedu Sautemptonu već u 25. minutu, pa je ekipa na devetoj poziciji Premijer lige.