Mesi, Nejmar i Suarez fotkom sa treninga ponižavali Real, dan posle El klasika!
233
4
Posle pobede usred Madrida usledila je sprednja na treningu Barselone
Samo dan posle El Klasika u Madridu u kome je Barselona pobedila Real sa 3:2, trojica ponajboljih igrača katalonskog tima zezali su igrače kraljevskog kluba sa fotografijom.
Preporučujemo
Sramota na utakmici Bosne na Svetskom prvenstvu: Navijači oteli zastavu Srbije na stadionu, pojavio se snimak
Saša Ilić o temi koja zanima navijače Partizana: "Potrebna su nam još četiri pojačanja, Brazilac Že je..."
Nejmar, Suarez i Mesi slikali su se sa dresom Barselone koji je držao Nejmar ispruženim rukama, aludirajući na potez koji je Mesi izveo posle svog drugog gola Realu.
Mesiju je bio to 500 gol u dresu Barse, pa je skinuo dres i okrenuo ga ka navijačima Reala.
(Telegraf.rs)