ZVEZDA: Naš glavni finansijer je FMP, a ne DS!
Predsedništvo "crveno-belih" demantuje finansiranje od strane Demokratske stranke...
Predsedništvo Košarkaškog kluba Crvena zvezda demantovalo je navode da je Demokratska stranka prošle sezone finansirala "crveno-bele".
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Dvostruki svetski šampion ispao sa SP, država okrenula leđa fudbalerima, otkazali im let za povratak kući
Na sednici koja je održana juče usvojen je finansijski izveštaj za sezonu 2011/2012, finansijski plan za sezonu 2012/2013 i tromesečni izveštaj o sprovođenju unapred pripremljenog plana reorganizacije.
- Najveći finansijer kluba za prošlu sezonu bio je FMP, koji je u budžetu kluba učestvovao sa 46,99 odsto. Država, odnosno javna preduzeća "Telekom Srbija", "Dunav osiguranje" i "Grad Beograd" učestvovali sa sa 8,74 odsto.
- Ostali donatori i sponzori, privatne kompanije i preduzeća sa 42,33 odsto, prodaja ulaznica sa 1,45 i škola košarke sa 0,49 odsto - navodi se u saopštenju kluba sa Malog Kalemegdana.
Predsedništvo Zvezde je konstatovalo da su skoro sve obaveze iz prethodne sezone izmirene, a da će minimalna zaostala dugovanja biti rešena kada Partizan uplati obeštećenje za Nenada Miljenovića u iznosu od 75.000 evra.
(Tanjug)