PEKOVIĆ SAD MORA SVE SAM: Kevin Lav polomio šaku!
0
0
Najbolji igrač Minesote na treningu polomio kosti iznad srednjeg i domalog prsta desne šake i čeka ga mesec i po do dva pauze
Najbolji igrač Minesota Timbervulvsa, Kevin Lav, polomio je šaku i čeka ga pauza čest do osam nedelja, što znači da će propustiti početak NBA sezone.
Preporučujemo
Nebojša Čović bez dlake na jeziku. "Ovaj čovek najviše muti vodu u Zvezdi, morali su da budu u TOP 6"
Minesota - Denver: Još jedna utakmica biti ili ne biti u plej-ofu, Jokić ima puno posla za 1. maj
Tokom jutarnjeg treninga Lav je polomio treću i četvrtu metakarpalnu kost u desnoj šaci, koje se nalaze iznad srednjeg i domalog prsta.
Pošto će i Španac Riki Rubio zbog povrede da propusti početak sezone, glavna uzdanica Minesote u uvodnim nedeljama NBA šampionata biće bivši centar Partizana, Nikola Peković, koji se oporavio od povrede članka.
(Telegraf.rs)