Šćepović i Ignjovski napustili "orlove"
0
2
Napadač Partizana nastavlja svoj oporavak među "crno-belima", dok se vezni igrač u Bremen vraća zbog problema sa mišićem
Posle Zdravka Kuzmanovića, kamp reprezentacije Srbije u Staroj Pazovi napustili su i vezista Aleksandar Ignjovski i napadač Marko Šćepović.
Preporučujemo
Velike promene u Vaterpolo savezu Srbije, nosiće i novo ime
Ibon Navaro dao prvi intervju kao trener Zvezde, izjave će oduševiti Delije: "Ne mogu da zamislim bolje mesto"
Vezni igrač se u Bremen vraća sa problemom sa mišićem, a poznato je da je fudbaler Partizana u 8. minutu meča napustio teren "Maksimira".
Tako se tim Srbije "osuo" i ostao bez tri igrača u konkurenciji za meč sa Škotskom u utorak od 20.30 na novosadskom stadionu "Karađorđe".
(Telegraf.rs)