MITROVIĆ: Vodim Jojića na večeru!
Napadač Partizana obećao da će voditi jedinog strelca u pobedi svoje ekipe u "večitom derbiju" na večeru i dodao da su svi igrači bili na visini zadatka
Mogao je Aleksandar Mitrović u nekoliko navrata tokom utakmice da reši pitanje pobednika u "večitom derbiju", ali nije. Junak je na kraju bio Miloš Jojić kome je Mitrović obećao večeru zbog datog gola.
Preporučujemo
Vučić govorio o Nacionalnom stadionu, pa poslao poruku Zvezdi i Partizanu: "Dovodimo Amerikance da upravljaju"
Zvezda izmirila dugovanje da ukine FIFA suspenziju: Nesporazum nastao zbog transfera Bukarija
- Može, vodim ga - rekao je izveštaču Telegrafa kao tenk jak napadač Partizana.
- Znao sam da će da uđe (u gol), to sam Jojiću rekao i pre nego što je izveo udarac.
Mitrović je imao četiri sjajne prilike da donese pobedu Partizanu, pogotovo u drugom poluvremenu.
- Imao sam nekoliko šansi da ranije odlučim meč, ali ipak bolje nismo mogli da završimo ovaj derbi. Presrećan sam. Dogovorili smo se da poginemo 90 minuta, ispoštovali smo šefa, bili svi fantastični od Stojkovića do napada - dodao je Mitrović.
Na konstataciju novinara da je možda najslađe pobediti za titulu večitog rivala na domaćem terenu, Mitrović je bio precizan i bolan po komšije:
- Preslatko!
(S.M.)