BRAZIL...MENI NE TREBA BRAZIL: Hrabra Srbija, ipak, pala u Briselu (VIDEO)

Porazom od 2:1 protiv Belgije srpski tim izgubio i teoretske šanse za plasman na Svetsko prvenstvo

Gotovo je! Srbija je konačno rekla zbogom Brazilu. Ako su i postojale neke nade pre ovog meča da bi se srpski fudbalski tim mogao naći na Svetskom prvenstvu, porazom u Briselu su i definitivno ugašene. Na kraju Belgija - Srbija 2:1.

Junak pobede Belgije svakako je vezista Verdera Kevin De Brujne koji je, pored gola u 13. minutu, asistirao Felainiju u 60. minutu za drugi pogodak dok je strelac za Srbiju bio Aleksandar Kolarov posle sjajno izvedenog slobodnog udarca.

Bila je ovo peta uzastopna pobeda ''đavola'', a zanimljivo neporaženi su svaki put kada su kod kuće imali vođstvo od 1:0. Iako je semafor na kraju pokazivao drugačije Srbija je u ovom meču, ipak, pokazala zube. Nije srpski tim ni imao sreće u pojedinim momentima meča jer su Ivanović, Marković i Basta

Srbija naredni meč meč igra 6. septembra protiv selekcije Hrvatske u Beogradu dok će lider grupe A gostovati Škotskoj.