Pašanski nadomak Vimbldona!
0
0
Srpski teniser pobedom nad Italijanom Đanlukom Nazom sa 6:3, 7:5 izborio plasman za poslednje, treće kolo kvalifikacija za najpoznatiji svetski turnir
Srpski teniser Boris Pašanski na korak je od plasmana u glavni žreb Grend slem turnira u Vimbldonu, pošto je u drugom kolu kvalifikacija savladao Italijana Ðanluku Naza sa 2:0 u setovima - 6:3, 7:5.
Preporučujemo
Vaterpolisti Crne Gore spustili glave pred intoniranje himni u Zagrebu, region bruji o velikom propustu
Vaterpolisti Crne Gore spustili glave prilikom intoniranja himni u Zagrebu, pa dali "brutalan" odgovor na SP
Tridesetogodišnji Pasanski, koji zauzima 190. mesto na ATP listi, u odlučujućem meču, u poslednjem 3. kolu kvalifikacija, igra protiv Japanca Goa Soede, koji je pobedio Tajlanđanina Danaja Udomčoka sa 6:3, 6:2.
Soeda (28) je trenutno 130. teniser sveta, a on i Pašanski do sada se nisu sastajali na turnirima.
(Tanjug)