Torino ostavio Romu bez rekorda, Janković ''vozi' Veronu u Evropu (VIDEO9
0
0
"Vučica" odigrala nerešeno u Torinu 1:1 i ostala bez prilike da izjednači rekord od 11 uzastopnih pobeda, koji drži Totenhem već 53 godine. Srpski internacionalac zatresao mrežu posle nešto više od pola godine posta za važnu pobedu i peto mesto Verone na tabeli
Fudbaleri Torina napravili su večeras veliko iznenađenje, pošto su na svom terenu remizirali 1:1 sa Romom koja je do ovog, 11. kola zabeležila sve pobede u šampionatu Italije.
Preporučujemo
Nedović otkrio "prljav veš" o odlasku iz Zvezde: "Doživeo sam nepoštovanje! Ne postoji opcija da se vratim"
Saznajemo: Nikola Kalinić odlazi iz Zvezde?! Ibon Navaro ga nema u planu svog tima
Rimljani su imali priliku da izjednače rekord Totenhema star 53 godine sa 11 vezanih trijumfa ali nisu uspeli.
"Vučica" je bila na dobrom putu da zabeleži novi trijumf, pošto je u 28. minutu Kevin Strotman zatresao mrežu domaćina.
Ipak, fudbaleri Torina nisu se predavali i njihov trud nagrađen je u 63. minutu, kada je izjednačio Alesio Ćerći.
To je ujedno bio i prvi gol koji je ekipa Rome primila u Seriji A posle čak 743 minuta.
U timu Rome od 67. minuta igrao je Adem Ljajić, dok je poslednjih nekoliko minuta za Torino nastupio i Nikola Maksimović.
(Telegraf.rs)