Valteri Botas produžio ugovor s Mercedesom
1
0
Finac će voziti za nemački tim do kraja 2021. godine
Foto: Tanjug/Ap
Finski vozač Valteri Botas produžio je ugovor sa Mercedesom do kraja 2021. godine, saopštio je nemački tim u Formuli 1.
Botas je član Mercedesa od 2017. godine i za to vreme ostvario je osam pobeda, 12 pol pozicija i 39 od ukupno 48 podijuma u karijeri.
Preporučujemo
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
Supruga Edina Džeka ima ćerku sa srpskim biznismenom: Sve je napustila zbog ljubavi prema "Dijamantu"
Uz svetskog šampiona Luisa Hamiltona doprineo je da Mercedes tri poslednje godine, od ukupno šest u nizu, osvoji titulu u konkurenciji konstruktora, a on je prošle sezone završio kao drugoplasirani u konkurenciji vozača.
(Telegraf.rs/Tanjug)