Delije pesmom Baje Malog Knindže prozivaju Fenerbahče u Areni, pominju i Novi Pazar
7
3
Vreme čitanja: oko 1 min.
Crveno-beli imaju dobro poznat repertoar za goste iz Turske
Foto-montaža: Mileta Mirčetić, ATA Images/Marija Mladjen
Navijači Crvene zvezde napunili su Arenu i napravili spektakularnu atmosferu kojom su pomogli svom timu da već na poluvremenu stekne ubedljivu prednost.
Nisu izostale i prozivke na račun rivala, pa je tako za Fenerbahče od strane Delija prepevana pesma Mirka Pajčina, poznatijeg po nadimku Baja Mali Knindža, koju često pevaju kada igraju protiv Novog Pazara ili Fenerbahčea.
Preporučujemo
Džumbus na konferenciji Vladana Milojevića: "Vređali ste mi porodicu, hoćete da odem, ali neću da se besim"
Pogledajte tabelu Lige Evrope posle pobede Zvezde nad Lilom: Crveno-beli napravili veliki korak napred
U pitanju je pesma "Pevaj Srbijo", u kojoj su navijači Zvezde izmenili stihove, pa se pominju Novi Pazar i Fenerbahče, koji su inače bratski klubovi, pa otuda i prozivke.
Poslušajte i kako to izgleda u Areni:
(Telegraf.rs)