Grobari digli adrenalin košarkašima ispred hale: Pogledajte kako su ih dočekali pred novu bitku s Realom
136
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Crno-beli žele novi brejk u Madridu
Navijači Partizana okupili su se ispred Vizink centra u Madridu, gde od 20.45 njihov puleni igraju protiv Real Madrida u drugom meču plej-ofa Evrolige.
Preporučujemo
Duško Vujošević dao izjavu o odlasku Željka Obradovića koja će izazvati burne reakcije i podeliti Grobare
Čović: "Tu sam da pomognem Zvezdi, ali oni očigledno misle..."
Oni su se pozicionirali tačno kod ulaza gde igrači izlaze iz autobusa, gde su ih navijači Reala provocirali zastavom sa terase, pa je viđena i reakcija Grobara.
Košarkaši Reala su prvi stigli, pa su dobili zvižduke Grobara pred ulazom u halu, gde je izuzetak bio samo Mario Hezonja, kome su čak i zapevali.
Potpuno drugačija slika bila je kada su igrači Partizana stigli pred Vizink centar.
Usledila je glasna pesma i pozdrav za igrače i Željka Obradovića, kome se skandiralo "uzmi, Željko, evrotitulu".
Pogledajte kako je to izgledalo u videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)