Šta ne možeš, šta ne možeš? Ko si ti? Ko si, bre, ti? Lopino jedna: Trener Lučana grmeo na sudiju Širokog posle penala u 88. minutu (VIDEO)

Velika bura viđena je u finišu meča između Mladosti i Spartaka

Tri penala svirao je sudija Zoran Široki u nedelju popodne u Lučanima - dva za Mladost i jedan za Spartak iz Subotice!

Sve tri su iskorištena i domaći tim je slavio rezultatom 2:1, ali se velika prašina digla zbog onog penala koji je Široki sudio u 88. minutu za goste.

Mladost je vodila sa 1:0, Spartak izjednačio sa bele tačke preko Denkovića, a trener Lučanaca Nenad ''Neško'' Milovanović je izgubio živce zbog odluke Širokog.

Usledila je žučna rasrava i crveni karton za Milovanovića:

- Šta ne možeš, šta ne možeš? Ko si ti? Ko si, bre, ti? Lopino jedna - urlao je trener Mladosti pre nego što je isključen.

Momenat penala i svađu Milovanovića sa sudijom možete videti na 3.53 u videu ispod:

Zanimljivo, Milovanović je odmah posle iskušenja rekao svom stručnom štabu ''hajde, hajde'', a dva minuta kasnije rezultat se promenio.

Pavlović je fauliran, a Pejović je i drugi put bio precizan sa bele tačke.