Teme: FK Spartak Subotica

Dinamo iz Vranja reagovao oštrim saopštenjem: Podnećemo krivičnu prijavu protiv Poledice, opet nas neko dovodi u negativan kontekst!

Meč Dinama i Spartaka je regularan! Iz Zajednice Super lige stiglo objašnjenje šta se dogodilo u Vranju!

Na poluvremenu sam polupao pola svlačionice, nekima sam udarao vaspitne: Trener Dinama objasnio kako je motivisao igrače za preokret "iz 2 u 1" (VIDEO)

Kontroverzni sudija delegiran da deli pravdu u jednoj od najvažnijih utakmica Superlige!

Jedino Zvezda igra u petak, opasan klinč u borbi za Evropu: Poznate satnice poslednja dva kola

Zemun sve dalje od opstanka posle remija sa Spartakom

Spartak pobedom ostavio Rad da grca u borbi za opstanak (VIDEO)

Sramota! Neviđena krađa! On više ne sme da sudi Super ligu: Još jedan tim iz Super lige je ogorčen suđenjem, iako su na kraju pobedili (VIDEO)

Biće pakleno u borbi za opstanak: U poslednjem kolu će direktne duele voditi timovi sa dna!

Ludilo u borbi za plej-of! Radnički dao 5 golova pred Zvezdu, Partizan ide na Marakanu, Voša u 99. minutu promenila tabelu! (VIDEO)

Kiks Radničkog u Šapcu, Spartak vezao 5. uzastopnu pobedu, Proleter u plej-ofu (VIDEO)

Mudrinski zasijao na Brdu, Radnički nastavio da melje, Đurić zagorčao život Dinamu!

Objavljen snimak tuče u Humskoj: Kad se sve smirilo, Lola Smiljanić je pokrenuo novu frku! (VIDEO)

Novi šamar za Partizan! Subotičani se poigrali u Humskoj sa 3:1, crno-belima preti pad na 4. mesto! (VIDEO)

Miletić pobesneo posle povrede i zakucao kopačku u reklame (VIDEO)

Sjajan gol šokirao Partizan! Denković lomio Miletića, pa matirao Stojkovića za muk u Humskoj! (VIDEO)

Dok uprava juri za parama, Lazetić "diže" Partizan: Konflikt sa Nikolićem izglađen, oseća se dobra energija (VIDEO)

Haskić nastavio teror i u Kupu! Radnički se pridružio Lučanima u polufinalu

Promenjen termin Partizanovog meča sa Spartakom!

Poznate sudije 1/4 finala Kupa: Zvezdinom upadali u svlačionicu, Partizanov optužen da navija za crveno-bele, Spartak najbolje prošao!

Samo u Srbiji: Bore se za opstanak protiv ekipe koja je u plej-ofu, a kvota na pobedu je 1.18 (FOTO)

Vojvodina izgubila na 105. rođendan, četvrti uzastopni poraz udaljio ih od plej-ofa

Dinamo bolji od Spartaka, remi Rada i Zemuna

Iz Spartaka u Portugal: Nemanja Ćalasan potpisao za Šaves

Spartak prodao jednog od najboljih igrača za 150.000 evra!

Ovo su najveća rivalstva između srpskih klubova, a da nisu Zvezda i Partizan: Krvava bajka, najbrutalnija navijačka tuča, gnusne uvrede (FOTO) (VIDEO)

Nisu ovo fudbalske stvari, pet penala nam sviraju od kada sam ja u klubu: Trener Voždovca grmeo posle poraza od Spartaka u 95. minutu (VIDEO)

Kakav preokret u Subotici: Od 0:2 posle sat vremena igre, do 3:2 golom iz penala u 95. minutu!

Radnički bolji od Spartaka za epitet jesenjeg vicešampiona!

Delije mogu da odahnu: Borjana Hitna pomoć odvezla sa stadiona, ali će biti spreman za Parižane! (VIDEO)