Skandal u Čačku i bolesne ambicije: Roditelji petlića se međusobno makljali, deca vrištala i molila da prestanu!

Kao društvo smo otišli dođavola...

Ovako je to izgledalo na jednoj davnašnjoj tuči koju su priredili roditelji. Nadajmo se da će ovakvih momenata biti manje... Foto: Youtube.com/DeTodoUnPoco / ILUSTRACIJA

Veliki incident izbio je na utakmici petlića između Slobode i Borca u Čačku kada su se dve grupe roditelja međusobno potukle, javlja Morava info.

Tuča je izbila na terenu Slobode u Velikoj koloniji, a sve je kulminiralo u 90. minutu kada je Borac dao gol za 3:2. Jedan od roditelja je u tom trenutku pretrčao tridesetak metara i udario sudiju u glavu.

To je bila inicijalna kapisla i za ostale roditelje koji su ušli u teren sa željom da i sami podele deo pravde i međusobno se razračunaju. Više od 20 njih se guralo, psovalo i tuklo, a sve je eskaliralo do te mere da su deca molila da se smire, piše Morava info.

Dvadeset ih je na kraju posle nekoliko minuta odvedeno u policijsku stanicu da bi dali izjave o incidentu.

-  Kao društvo smo otišli dođavola! Utakmica petlića, u kojoj rezultat ništa ne znači, igra se na život i smrt. Da li je ovo moguće!? Sve to je posledica bolesnih ambicija roditelja - rekao je jedan od očevidaca tuče.