Sirijci maskirani u odbojkaše Ukrajine, sa dve lopte, uhapšeni u Grčkoj!
2
3
Maska i trik migranata pokazali su se kao neuspešni
Foto: Police handout
Grčka policija uhapsila je desetoricu migranata iz Sirije koji su bili prerušeni u članove ukrajinskog odbojkaškog tima.
Oni su uhapšeni u nedelju na atinskom aerodromu pošto je policija utvrdila da su pasoši koje su kod sebe imali prijavljeni kao ukradeni ili izgubljeni. Sirijski migranti su nosili identične dresove, sportske torbe, a imali su i dve lopte za odbojku, navela je policija.
Preporučujemo
Rade Bogdanović, Aleksandar Stanojević, Veljko Paunović: Evo ko je sve bio na sahrani oca Zvezdana Terzića
Zvezdan Terzić održao emotivan desetominutni govor na sahrani oca, pa zaplakao
Posle ispitivanja, utvrđeno je da nisu članovi odbojkaškog tima, preneo je AP. Migranti će biti izvedeni pred sud zbog pokušaja ilegalnog izlaska iz zemlje sa ukradenim dokumentima.
Oni su nameravali da se domognu neke druge zemlje Evropske unije, navela je grčka policija, ne precizirajući koja je zemlja u pitanju.
(Telegraf.rs)