Sadik u zagrljaju Miloševića: Šta sam rekao? Morali smo da pobedimo "Cigane"
22
5
Napadač crno-belih bio je najveseliji posle utakmice
Umar Sadik proslavio se na derbiju protiv Crvene zvezde.
Preporučujemo
Sada je sve poznato, ovo je spisak svih timova koji će igrati Evroligu sledeće sezone, jedno novo ime je tu!
Jedna od najvećih legendi Hrvatske pozvala Ivanu Španović: "Danas zajedno u studiju, sutra..."
Napadač Partizana igrao je kao u transu, kritike trenera Sava Miloševića urodile su plodom.
Trenirao je Milošević strogoću i izvukao najbolje iz Nigerijca, na poverenje je uzvratio odličnim potezima i asistencijom za gol Natha.
Posle utakmice, Milošević ga je zagrlio i čestitao mu, a Nigerijac je PR-u kluba, Biljani Obradović, opisao sa koliko je samopouzdanja ušao u meč.
- Rekao sam ti, sećaš li se, rekao sam ti! Moramo da pobedimo protiv Cigana - rekao je Sadik.
Video: Gobeljića iznervirao Borjan: Šta, ajde?! Je*u nas kako stignu!
(Telegraf.rs)