Čelnici Juventusa vikali na sudiju i psovali ga iz lože
0
0
Čelnici šampiona Italije nezadovoljni delenjem pravde u Napulju
Printskrin: Twitter
Besni su bili u Juventusu posle derbija koji su izgubili od Napolija, najviše na glavnog sudiju Danijele Doverija!
Međutim, na udaru Stare dame bio je i četvcrti sudija Kalvareze kom su potpredsednik Pavel Nedved i sportski direktor Fabio Paratići imali šta da kažu iz lože.
Preporučujemo
Edin Džeko posle haosa na Svetskom prvenstvu otišao na tribine: Skinuo dres i lično ga stavio na posebnu osobu
Trener BiH na konferenciji dobio pitanje o nezadovoljnom Džeku: "Nema tu puno filozofije, on je..."
- Sram te biolo, Kalvareze. Sram te bilo. Kako ovo nije žuti karton - vikao je Paratići zbog toga što defanzivac Napolija Đovani Di Lorenco nije dobio drugi žuti karton.
Zatim se i Nedved nadovezao psovkom, a vredi pomenuti da je Napoli dobio derbi rezultatom 1:0.
(Telegraf.rs)