Ivanić golom doveo Marakanu do tačke pucanja: Pogledajte pogodak kojim je Zvezda povela protiv Rendžersa!

Gol kojim je Zvezda dobila vetar u leđa

Printskrin: RTS

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv Rendžersa utakmicu osmine finala Lige Evrope. Ispred crveno-belih je veoma teška misija jer su u Škotskoj poraženi sa 3:0, ali ipak, Mirko Ivanić je već u 10. minutu doveo svoju ekipu u prednost!

Prepuna Marakana je dočekala Glazgov Rendžers, a tribine su pravu erupciju dožvele već na samom startu, kada je Ivanić uspeo da ubaci loptu u gol i tako pruži nadu svojoj ekipi.

Igrao se desesti minut, dosuđen je korner sa leve strane gola Mekgregora, Katai i Kanga su odigrali kratko, Gabonac je centrirao, lopta je stigla do Ivanića a ovaj je sa nekih 10-ak metara loptu poslao ispod golmana Rendžersa.

Isti fudbaler je imao još jednu priliku nekoliko minuta kasnije, ali je Mekgregor uspeo da odbrani.

Kako je izgledao gol možete pogledati u nastavku teksta.