Sporan detalj u Humskoj: VAR ne radi, a TSC tražio penal protiv Partizana

Sudija Ivković se nije oglasio

Printskrin: Arena Sport

Iako je trener Partizana Aleksandar Stanojević u februaru rekao da njegov tim neće nastupati na meču ukoliko isti nije pokriven VAR-om, crno-beli su prvo poluvreme utakmice sa TSC-om igrali bez pomenute tehnologije koja nije radila!

A upravo u tom periodu imali smo jednu spornu situaciju u finišu poluvremena, kada je gostujući tim tražio penal tvrdeći da je lopta pogodila Marka Jevtovića u ruku u kaznenom prostoru.

Na snimku se i vidi kako lopta pogađa vezistu crno-belih u ruku (jedino je dilema da li je prethodno udarila u nogu), ali se pištaljka glavnog sudije Marka Ivkovića nije čula - uprkos tome što su igrači TSC-a širili ruke u tom 42. minutu. Inače, Partizan je u tom trenutku vodio sa 2:0 golovima Slobodana Uroševića.