Mudrinski u 92. doneo pobedu Spartaku protiv Voždovca
0
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Bio je Mudrinski precizan sa bele tačke
Iskusni napadač Ognjen Mudrinski junak je pobede Spartaka protiv Voždovca u 8. kolu Superlige, jer je bio strelac jedinog gola na meču - 1:0 (1:0)!
Preporučujemo
Ko je vatrena Bosanka koja je zapalila Mundijal: "Tetovaže" BiH i ljiljana, advokatica sa doktorskih studija
Vučić brutalno o večitima nakon propale sezone: "Zvezda je imala skuplji tim i osvojila Kup, a Partizan..."
I to u 92. minutu, nakon što je sigurno izveo penal i tako doneo tri boda Golubovima koji su se poravnali na tabeli sa pomenutim rivalom. Oba tima imaju po 12 bodova.
Spartak je penal dobio nakon što je neko od igrača Voždovca igrao rukom u kaznenom prostoru. Srđan Jovanović je dobio poziv iz VAR sobe, pogledao je situaciju, te pokazao na belu tačku.
(Telegraf.rs)