Posle pobede nad večitim rivalom oglasio se Bruno Kaboklo: "Bravo Saldanja! Bravo Partizan!"
0
2
L. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Košarkaš crno - belih proslavio pobedu fudbalske sekcije
Foto: Marko Jovanović
Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu Crvenu zvezdu rezultatom 2:1, u okviru zaostalog 9. kola Superlige Srbije.
Izabranici Igora Duljaja su do pobede u 171. večitom derbiju došli golovima Natha u 38. iz penala i Saldanje u 68. minutu , dok je strelac za crveno - bele bio Šerif Endijae u 71. minutu.
Preporučujemo
Alimpijević "prozvao" jedan klub zbog nepuštanja igrača, pa poslao jaku poruku: "U ime Boga, da u Turskoj..."
Sjajna partija Jokića, još jedan tripl-dabl Srbina: Denver nije uspeo, poražen od Oklahome posle produžetaka
Pobedu crno - belih fudbalera proslavili su i u košarkaškoj sekciji kluba iz Humske 1, a posle predsednika KK Partizan Ostoje Mijailovića, čestitke fudbalerima uputio je i Bruno Kaboklo.
- Bravo Saldanja! Bravo Partizan - rekao je Kaboklo.
Košarkaš iz Brazila je vrlo brzo osvojio srca navijača Partizana, a prisustvovao je i utakmici sa Vojvodinom.
(Telegraf.rs)