Vođa Grobara pozvao igrače Partizana ispred južne tribine
90
0
S. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs
Fudbaleri Partizana poraženi su u 176. večitom derbiju nakon preokreta Crvene zvezde, golovima Maksimovića i Duartea.
Crno-beli su uprkos porazu imali dosta razloga za zadovoljstvo zbog odličnog pristupa utakmici i velikoj borbi koju su pružili protiv, ipak, kvalitetnije Zvezde.
Preporučujemo
Argentina - Austrija: Šok! Lionel Mesi promašio penal!
Rade Bogdanović opet na RTS-u posle skandala, ceo svet priča o njemu, a on spreman za meč Arnautovića i Mesija
Nakon utakmice vođa navijača Partizana pozvao je prvo jednog igrača Partizana, da bi se vrlo brzo i ostali pridružili ispred južne tribine.
Pozdravili su svoje igrače bakljadom i pesmom, pogledajte ispod kako je to izgledalo.
(Telegraf.rs)