Delije skandirale "Upalite semafor" u Humskoj posle gola: Uslišili im želju, pogledajte njihovu reakciju na to

E. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde igrali su večeras u Humskoj 177. večiti derbi u 9. kolu Superlige Srbije, koji je bio izuzetno važan zbog činjenice da su dva tima pred ovaj meč bila razdvojena samo jednim bodom.

Posle prvog gola Crvene zvezde na stadionu u Humskoj koji je postigao Timi Maks Elšnik nakon kornera, usledilo je veliko slavlje navijača crveno-belih na severnoj tribini.

Međutim, u tom trenutku semafor na stadionu u Humskoj nije radio i nije mogao da prikaže trenutan rezultat i vođstvo Crvene zvezde.

Zbog toga su Delije krenule da skandiraju "Upalite semafor", posle čega se na semaforu zaista i pojavio tačan rezultat u tom momentu, a to je bilo 0:1, što su Delije umele da pozdrave.

Aplauzom su navijači Zvezde pozdravili paljenje semafora, a u nastavku meča je crveno-beli tim duplirao prednost golom Nemanje Radonjića.

Pogledajte ovaj detalj sa meča u snimku ispod:

(Telegraf.rs)