Sjajan potez vunderkinda Zvezde, nesebičnost na delu i pas "Magiku" za overu pobede na debiju Stankovića!

V. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Printskrin/Arenasport

Fudbaleri Crvene zvezde igraju prvu utakmicu na pripremam u Antaliji gde im je rival nemački Manhajm, član tamošnjeg trećeg ranga. Posle sat vremena igre na semaforu stoji rezultat 2:0!

Prvo je Nemanja Radonjić nagovestio bolje dane i posle samo 15 minuta glavom pogodio za vođstvo crveno-belih, dok se na drugi gol čekalo sve do 60. minuta.

Jegor Prucev je ušao u sredinu i video Vasilija Kostova, sjajno ga pronašao, da bi vunderkind Zvezde nesebično prosledio pas Aleksandru Kataiju za pogodak, iako je mogao sam da reši situaciju.

Dejan Stanković je u drugih 45 minuta uveo drugi sastav, tu se našao i Jegor Prucev, koji se vratio sa pozajmice i mogao bi u drugom delu sezone da dobije veću šansu kod Dejana Stankovića.

Očekuje se uskoro i debi Džeja Enema, prvog pojačanja Crvene zvezde, koje je juče pristiglo u Tursku.

(Telegraf.rs)