Stigla potvrda: Cedevita Olimpija sa dvojicom Marka Simonovića napada ABA ligu!
2
1
Bivši igrač Zvezde vratio se u ABA ligu
Slovenačko hrvatski klub Cedevita Olimpija potvrdio je da je Marko Simonović (33, 203cm) novi igrač te novoformirane organizacije, učesnika ABA lige.
Simonović se tako vraća regionalnoj košarci nakon dve sezone igranja u ruskom Zenitu, pre koga je dubok trag ostavio u dresu Crvene zvezde.
Preporučujemo
Crna Gora rastužila Srbiju posle čuda sa Španijom, sada je put do četvrtfinala SP mnogo komplikovaniji
Pokuševski otkrio šta mu je Žoc rekao posle odlaska iz Partizana: "Ne znam kako će nas Grobari dočekati"
Iskusni trojkaš je u dva mandata, ukupno četiri sezone, bio jedan od glavnih protagonista šampionskog sastava Dejana Radonjića.
Cedevita Olimpija u svojim redovima ima već jednog igrača istog imena i prezimena, u pitanju je mladi crnogorski reprezentativac - Marko Simonović.
Ovaj drugi, poznatiji Simonović, pored Zvezde, u karijeri je nastupao za Lavove, Ergonom, Ostende, Hemofarm, Budućnost, Albu i Po Ortez.
(Telegraf.rs)