Oglasio se Ostoja Mijailović posle plasmana Partizana u Top 8
106
4
Vreme čitanja: oko 1 min.
Predsednik KK Partizan čestitao je navijačima veliki uspeh
Foto: Nikola Tomić
Košarkaši Partizana plasirali su se u Top 8 fazu Evrolige pošto su na gostovanju pobedili Monako 88:84 u meču 33. kola Evrolige.
Crno-beli imaju priliku da se posle 13 godina bore za završnicu i trofej Evrolige, a posle velike pobede oglasio se predsednik Partizana Ostoja Mijailović.
Preporučujemo
Mesi je najveći! GOAT košmarno počeo meč, pa golčinama doneo Argentini 1. mesto, Arnautović se nije video!
Skandal na Svetskom prvenstvu: Suspendovan voditelj zbog komentara posle utakmice
- Čestitke svim navijačima, hvala na podršci. Idemo dalje još jače - napisao je Mijailović.
(Telegraf.rs)