Novi potpis na Malom Kalemegdanu: Centar dobio ugovor na 2 godine, Zvezda kompletirala poziciju petice
49
32
Vreme čitanja: oko 1 min.
Kuzmić ostaje veran crveno-belima
Foto: MN Press/Marko Metlaš
Košarkaški klub Crvena zvezda objavio je da je Ognjen Kuzmić produžio ugovor sa klubom na još dve godine.
Centar je već pet godina u Crvenoj zvezdi, a sa novim ugovorom se saradnja produžava na sedam godina.
Preporučujemo
Ovo su svi čekali! Oglasio se Edin Džeko posle haosa koji je napravio na klupi besan zbog izmene
Sramota na utakmici Bosne na Svetskom prvenstvu: Navijači oteli zastavu Srbije na stadionu, pojavio se snimak
Zvezda je iz prošle sezone već produžila ugovore sa Lukom Mitrovićem i Stefanom Lazarevićem, a dovela je i devet jakih pojačanja, pa je roster gotovo kompletiran za početak nove sezone.
Ipak, očekuje se bar još jedno ili dva zvučna pojačanja, pošto su ambicije kluba naredne sezone najviše moguće, uključujući i napad na osvajanje Evrolige, prema rečima prvog čoveka kluba Nebojše Čovića.
(Telegraf.rs)