Kletva "Luka Dončić" i dalje proganja Dalas: Novi ogromah peh za Maverikse

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug / AP

Ogroman potres je napravio trejd Luke Dončića, kojeg je Dalas poslao u ekipu Los Anđeles Lejkersa. Praktično, šokirana je bila čitava svetska košarka, dok je od tada tim iz Teksasa ušao u ogromne probleme i ne nazire im se baš kraj. Sada se tiče i Entonija Dejvisa.

Lošu vest za sve navijače Dalas, ali i za čitav staf, doneo je Šams Čaranija, koji je istakao da Entoni Dejvis ide na operaciju šake, zbog koje ga neće biti najverovatnije do kraja sezone. Entoni Dejvis je doveden kao ogromno pojačanje, ali daleko da je pokazao i deo toga.

On je prethodna dva meča propustio zbog povrede prsta, dok je i ranije bio povređen.

Ove sezone Entoni Dejvis ima prosek od 20.4 poena, 11.1 skoka i 2.8 asistencije, uz pristojan šut iz igre od 50.6 odsto.

Šams prenosi da je za njega sezona već gotova, dok Mark Stajn s druge strane kaže da se u Dalasu nadaju da će se vratiti na teren u dogledno vreme.

Inače, Dalas se nalazi na 12. mestu na Zapadu,  sa skorom od 15 pobeda i 25 poraza.

(Telegraf.rs)