Edin Džeko potpuno odlepio! Umesto da slavi, hteo da bije trenera BiH, i to nakon što ga poljubio!

D. U.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: Arena Sport

Fudbaleri Bosne i Hercegovine napravili su veliki podvig i gotovo sigurno su obezbedili plasman u nokaut fazu kao jedna od osam najbolje plasiranih reprezentacija.

Ipak, senku na sjajan meč i podvig "Zmajeva" bacio je Edin Džeko, koji je pobesneo kada je izveden iz igre u 64. minutu.

Džeko je besneo na klupi, bacio je flašicu punu vode, psovao je trenera, kojeg nije hteo da pogleda kada mu je pršao.

Umesto Džeka je u igru ušao Ermin Mahmić, koji je postigao konačnih 3:1 kasnije i zapečatio pobedu.

Međutim, na kraju Edin Džeko nije izgledao nimalo srećno, iako je njegov tim napravio istorijski podvig.

Mnogi su mu prilazili i pozdravljali ga i smirivali, ali on je bio spreman čak i da se pobije.

Tako mu je u jednom momentu prišao jedan od Barbarezovih pomoćnika Mirko Hrgović, koji ga je poljubio, a nakon toga potapšao po vratu, nakon čega mu se nervozni Džeko uneo u lice i odbrusio, željan čak i obračuna sa njim.

(Telegraf.rs)