Legendarni teniser došao da gleda Novaka u prvom kolu US Opena!

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs

Legendarni američki teniser Andre Agasi, pojavio se na tribinama u Njujorku kako bi pratio meč prvog kola US Opena između Novaka Đokovića i mladog Amerikanca Lernera Tijena.

Njegovo prisustvo izazvalo je veliku pažnju ljubitelja tenisa širom sveta, ali i ogromno interesovanje publike na stadionu "Artur Eš".

Agasi, koji je u svojoj karijeri osvojio osam Grend slem titula, među kojima i US Open četiri puta, uživa status prave ikone u Sjedinjenim Američkim Državama.

Dolazak takve legende na meč srpskog asa svedoči o tome koliki značaj ima Đokovićev nastup u Njujorku i kakav respekt uživa kod najvećih imena ovog sporta.

Meč protiv Lernera Tijena predstavljao je još jedan korak za Đokovića u borbi za novi Grend slem trofej, a podrška i pažnja kakvu donosi prisustvo Agasija samo dodaje na značaju.

Jasno je da svaka Novakova partija u Njujorku privlači najveća teniska imena, a sada smo svedočili još jednom prizoru koji potvrđuje koliko Srbina poštuju širom planete.

(Telegraf.rs)