Crnogorci ulovili ajkulu tešku 150 kilograma
1
7
Ovog predatora dvojica bokeških ribara Dejan Gopčević i Vesko Katurić, ulovila su na otvorenom moru
Preporučujemo
Najmanji grad u Evropi je udaljen 6 sati od Beograda: Ima 30 stanovnika, svi se čude kad biraju gradonačelnika
AU! Ovaj grad u blizini Srbije je jutros proglašen za najzagađeniji u Evropi
Dva ribara iz Crne Gore Dejan Gopčević i Vesko Katurić ulovili su ajkulu tešku 150 kilograma. Ovog predatora dvojica bokeških ribara ulovila su na otvorenom moru, prenose Vijesti.me.
Njih dvojica dobili su specijalnu nagradu koju dodeljuje jedna kompanija iz Crne Gore koja se bavi proizvodnjom i trgovinom opreme za ribolov.
Pored njih, nagrade su osvojili i Mišo Vukašinović iz Herceg Novog, koji je ulovio zubaca teškog 6,8 kilograma, a kojeg je uhvatio na ostrva Mamula na ulazu u Boku.
Takođe, nagrađen je i Krsto Krstović iz Tivta sa ulovljenim kapitalnim primerkom sipe, težine 1,125 kilograma.
(Telegraf.rs)