MISTERIOZNA SMRT: Preživeo pad s motora, umro pod nerazjašnjenim okolnostima
0
25
Pregledom je ustanovljeno da B. S. od pada sa motora nema nijednu povredu, pa je naložena obdukcija, kako bi se ustanovio uzrok smrti
Vozeći motor kod kladovskog sela Podvrška, B.S. (45) je usled neprilagođene brzine sleteo s puta, potpuno uništio motor, prošao nepovređen i preminuo pod nerazjašnjenim okolnostima.
B.S. je, posle pada sa motora, ustao, ostavio vozilo na licu mesta i otišao u kuću svog prijatelja gde je preminuo.
Preporučujemo
Veoma opasno, da li ste kupili ovo meso? Zaraženo je trihinelom, uhapšeni veterinar i vlasnik firme iz Pančeva
UŽAS U RIPNJU: Otac i sinovi zverski pretukli muškarca, pa ga PREGAZILI AUTOMOBILOM!
Policija je, u međuvremenu, na poziv meštana izašla na lice mesta, gde je zatekla uništen motor, ali vozača nije bilo. Policiju i bolnicu pozvao je prijatelj B.S, ali su lekari samo mogli da konstatuju smrt.
Međutim, pregledom je ustanovljeno da B.S. od pada sa motora nema nijenu povredu, pa je naložena obdukcija, kako bi se ustanovio uzrok smrti.
(G. S.)