HOROR: Mladić sam sebe sekao po rukama i nogama!
0
4
Utvrđeno je da je reč o M. M. (27) iz okoline Niša čiji je nestanak njegova porodica prijavila još 12. oktobra. On je imao više posekotina po rukama i nogama i, kako kažu u niškoj policiji, brzo je prebačen na Hirušku kliniku
Dvadesetsedmogodišnji mladić iz okoline Niša pronađen je u svojim kolima na Bubnju sa više posekotina po rukama i nogama. Istraga pokazala da se sam povredio.
Preporučujemo
KO JE NIKOLA MIRIĆ? Specijalista za likvidacije pao u Beogradu sa zoljom, snajperom i 8kg kokaina! ŠOK DETALJI
MUP se oglasio: Uhapšen vozač autobusa iz Bujanovca zbog krijumčarenja
Na samom ulazu u Spomen-park Bubanj policajci su u ponedeljak pronašli “ford eskort” i u njemu povređenog mladića.
Utvrđeno je da je reč o M. M. (27) iz okoline Niša čiji je nestanak njegova porodica prijavila još 12. oktobra. On je imao više posekotina po rukama i nogama i, kako kažu u niškoj policiji, brzo je prebačen na Hirušku kliniku, pišu Južne vesti.
Istraga je pokazala da se mladić sam povredio, ali razlozi zbog kojih je to učinio nisu poznati.
(Telegraf.rs)