RODITELJI, NE BRINITE: Pentaksim dobio sertifikat, uskoro na tržištu!
0
2
Portparol Agencije za lekove i medicinska sredstva Aleksandar Tucović kaže da je petovalentna vakcina "pentaksim" za bebe, koje dugo nije bilo na tržištu, dobila 21. novembra sertifikat o potvrdi kvaliteta u nacionalnoj kontrolnoj laboratoriji Agencije za lekove Srbije
Petovalentna vakcina "pentaksim" za bebe dobila je sertifikat o potvrdi kvaliteta u nacionalnoj kontrolnoj laboratoriji Agencije za lekove Srbije. Potrebne količine uskoro na tržištu.
Preporučujemo
NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za petak, 19. decembar 2025. godine
Vrhovni sud presudio u korist penzionera, više ne moraju da dokazuju da su živi
Portparol Agencije za lekove i medicinska sredstva Aleksandar Tucović kaže da je petovalentna vakcina "pentaksim" za bebe, koje dugo nije bilo na tržištu, dobila 21. novembra sertifikat o potvrdi kvaliteta u nacionalnoj kontrolnoj laboratoriji Agencije za lekove Srbije, prenosi Tanjug.
Tucović najavljuje da će potrebne količine pomenute vakcine uskoro biti na tržištu.
(Telegraf.rs / Tanjug)