UHAPŠEN LESKOVAČKI MANIJAK: Ženama je prilazio s leđa
0
1
D.M. se tereti da je od 4. do 24. aprila, u popodnevnim satima u Leskovcu, prilazio oštećenim ženama s leđa i kidao im s vrata zlatne lančiće
Zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio pet krivičnih dela - teška krađa, u Leskovcu je uhapšen D.M. (34), koji je priveden zameniku Osnovnog javnog tužioca u Leskovcu.
Preporučujemo
Masovna tuča dve porodice na Ledinama: Napao čekićem, a zatim došli sinovi sa SEKIRAMA, usledio haos
Ovo je kuća u kojoj se dogodio jezivi napad nožem kod Bečeja: Žena u poodmakloj trudnoći izbodena u grudi
D.M. se tereti da je od 4. do 24. aprila, u popodnevnim satima u Leskovcu, prilazio oštećenim ženama s leđa i kidao im s vrata zlatne lančiće, saopštila je danas Policijska uprava Leskovac.
Tom prilikom je pričinjena materijalna šteta koja se procenjuje na oko 130.000 dinara.
Sudija je, po predlogu zamenika osnovnog javnog tužioca, osumnjičenom odredio pritvor, piše u policijskom saopštenju.
(Telegraf.rs / Tanjug)