ALBANAC PREBIO DVOJICU MAKEDONSKIH POLICAJACA: Ovaj video-snimak je izazvao haos u Albaniji i Makedoniji! (VIDEO)
Korsnik Skenderbeg, koji je okačio ovaj snimak na Liveleak, je ubeđen je da je u pitanju svađa između Albanca i dva makedonska policajca
Neprijatna situacija zabeležena je u Makedoniji kada je momak poreklom iz Albanije napao dvojicu policajaca iz Makedonije.
Preporučujemo
Kipom kamiona udario u nadvožnjak auto-puta, jedna stvar nikome nije jasna: Snimak nesvakidašnje nesreće u BiH
PREŠAO NA SUPROTNU STRANU: U sudaru sa kamionom sa prikolicom poginuo 66-godišnji vozač
KO JE PRVI DOŠAO NA BALKAN - SRBI ILI ALBANCI? Evo odgovora koji će vas šokirati!
Međutim, oko ovog video-snimka se vode polemike oko toga da li su zaista u pitanju Albanci i gde se tuča odigrala.
Korsnik Skenderbeg, koji je okačio ovaj snimak na Liveleak, ubeđen je da je u pitanju svađa između Albanca i dva makedonska policajca.
Međutim, u komentarima možemo da pročitamo da ljudi tvrde da je ovo stari video, koji je preimenovan i okačen na ovu društvenu mrežu.
Takođe, bilo je i onih koji su odmah osudili Alibanca koji je prebio službena lica.
Zasad niko nije zvanično potvrdio da je u pitanju autentičan snimak.
Pogledajte video:
(Telegraf.rs)