I Hilari Klinton voli da cugne iz flajke! (FOTO)
0
3
Američka državna sekretarka opustila se u kafeu "Havana" u Kartageni, nakon sastanka sa 30 lidera zemalja zapadne hemisfere
Državna sekretarka Sjedinjenih Američkih Država Hilari Klinton fotografisana je u jednom noćnom klubu u Kartageni, u Kolumbiji. Američka političarka se opustila nakon sastanka sa 30 lidera država Severne i Južne Amerike na Samitu zemalja zapadne hemisfere, održanom u Kartageni.
Preporučujemo
Više od 5.000 vozila oduzetih od pijanih vozača u Rusiji prebačeno na front u Ukrajinu
Čopor vukova na Halkidikiju svima uterao strah u kosti: Evo gde viđaju opasne zveri
Poznata po svedenoj i zvaničnoj odeći, šezdesetčetvorogodišnja Hilari iznenadila je prisutne u kafeu "Havana" kada se pojavila u ležernoj cnoj haljini i puštene kose. Ona je najveći deo večeri provela igrajući salsu. Prema izjavama osoblja kafea, američka sekretarka i njeno društvo popili su desetak piva, dve čaše viskija i nekoliko boca vode.