UHAPŠEN RAZBOJNIK KOJI JE TERORISAO SRBIJU: Pištoljem i nožem sejao strah
1
4
Sumnja se da je Ž.P. izvršio još šest krivičnih dela razbojništva na teritoriji Šapca i tri na teritoriji Užica, Valjeva i Sremske Mitovice
Šabačka policija uhapsila je Ž.P. (33), iz okoline Pančeva, koji je 9. februara, u večernjim satima, uz pretnju nožem, od radnica u prodavnici mešovite robe oduzeo novac i robu.
Preporučujemo
Kamere snimile likvidaciju! Evo ko je Duško koji je ubio bivšu rukometašicu u Nišu, tek izašao s robije!
"IZLAZI, NEĆU TEBE"! Detalji jezive PARANOJE ubice iz Niša: Umislio da mu sprema SMRT, pa je hladno UBIO!
Nakon toga ih je zaključao i pobegao.
Sumnja se da je Ž.P. izvršio još šest krivičnih dela razbojništva na teritoriji Šapca i tri na teritoriji Užica, Valjeva i Sremske Mitovice.
Sumnja se da je u prethodnom periodu, uz pretnju pištoljem i nožem, oduzimao novac od pazara iz prodavnica, cigarete, kao i novac od radnica i mušterija.
Po odobrenju nadležnog tužioca, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati.
(Telegraf.rs)