SULUDI EKSPERIMENT: Avion koji je pao u Neretvu bio ručne izrade!
0
0
Iz hrvatske Uprave za zaštitu i spašavanje potvrđeno je da su obe osobe iz aviona poginule, a prema nezvaničnim informacijama reč je o pilotu i jednoj ženskoj osobi
Dve osobe poginule su kada se mali avion srušio jutros između sedam i osam u Neretvu kod Rohatinskog mosta, između Ploča i brda Kozijak, u donjem toku te reke koji protiče kroz Hrvatsku.
Preporučujemo
"Kralj popa" Majkl Džekson snimljen kod osuđenog pedofila, društvo mu pravili Klinton i čuvena pevačica
Najjeziviji snimak nakon pada aviona: Usledila stravična eksplozija, vatra sve guta, putnici nisu imali šanse!
Na lice mesta su izasli istražitelji nezavisne komisije za istraživanje vazduhoplovnih udesa i pokrenuta je potraga za ostacima aviona. Izvori sa lica mesta su javili da je reč o avionu ručne izrade, sastavljenom od priručnih materijala.
Iz hrvatske Uprave za zaštitu i spašavanje potvrđeno je da su se u avionu nalazile dve osobe i da su obe poginule.
(Tanjug/Foto: Index.hr)