VELIKO HAPŠENJE NA GRANICI SRBIJE: Zajednička akcija BIA, vojske i policije!
0
0
Dve osobe pokušale da prokrijumčare 30 migranata, zajedničke snage vojske i policije su ih sprečile u toj nameri
Zajedničke snage vojske i policije u saradnji sa pripadnicima Bezbednosno-informativne agencije otkrile su dve osobe koje su pokušale da ilegalno prokrijumčare 30 migranata, saopštio je danas portparol Ministarstva odbrane Jovan Krivokapić.
Preporučujemo
"Neki smradovi me dirali, oko za oko, zub za zub" Goran iz Vrbasa objavio poruku, 3 dana kasnije surovo ubijen
"Pluća smo mu napunili vodom i živog odrali": Jezive poruke Belivukovog klana, mučili Vukićevića i smejali se
HAPŠENJE ZBOG KRIJUMČARENJA LJUDI: Više od 50 migranata stavili u dva kombija!
Krivokapić je u saopštenju naveo da su te osobe otkrivene sinoć, u akciji zajedničkih snaga vojske i policije s Policijskim upravama iz Niša i Leskovca i u saradnji s pripadnicima BIA.
On je podsetio da su od 22. jula do danas zajedničke snage Vojske Srbije i MUP otkrile 3.112 migranata koji su pokušali da ilegalno pređu državnu granicu.
(Telegraf.rs/Tanjug)